האם אפשר לסמוך על הקפטן?

הקפטן מקבל את הנתונים שלך ישירות מבנק ישראל, כך שכל המידע הוא אמין לחלוטין. הקפטן מתבסס על המידע האישי שלך ובונה לך המלצות אישיות בהתאם לצרכים שלך.

איך אדע שכל המידע האישי שלי מוגן?

קפטן קרדיט עושה שימוש במערכות הגנת המידע המתקדמות ביותר על מנת להבטיח את פרטיות המידע שלך. הגישה למערכת נתוני האשראי הינה מאובטחת ותחת פיקוח של בנק ישראל.

למה כדאי לי לחפש הלוואה בקפטן קרדיט?

כיום אין אף גורם שמציע לך הצעות אשראי המותאמות לדירוג שלך. אנחנו מראש מציגים רק הלוואות שתואמות לדירוג שלך, חוסכים לך פנייה לנותני אשראי רבים ומאפשרים לך להשוות בין ההצעות בממשק קל, פשוט ונוח. כמו כן במידה ונדרש מענה מיוחד או התאמת הלוואה לצרכים ספציפיים וקונקרטיים שלך, ניתן לפנות לליווי מקצועי של היועצים שלנו.

איך אתם יודעים אילו הלוואות מתאימות לי?

אנחנו מקבלים מנותני האשראי שאנחנו עובדים איתם הצעות מפולחות ומותאמות לדירוג. הצעות אלו מוצגות לכם ללא העברה של פרטים לנותן האשראי. כשלקוח מבקש להמשיך עם הצעה שהוצגה בקפטן, הוא מועבר לפלטפורמה של נותן האשראי להשלמת התהליך ועובר חיתום מלא אצל נותן האשראי.

כמה זה עולה לי?

אנחנו מאמינים שהמידע האשראי ודירוג האשראי שלך צריכים להיות זמינים ונגישים לך בכל רגע, ולכן ההצטרפות והשימוש בשירות של קפטן קרדיט היא חינם ללא עלות עבורך.

איך ניתן לשפר את דירוג האשראי שלי?

באופן כללי- ככל שההתנהלות הפיננסית שלך תהיה טובה יותר כך הדירוג שלך יעלה בהתאם. בעמוד הראשי באפליקציה בכפתור "למה זה הדירוג שלי" ניתן לראות מה הם בדיוק הדברים השליליים המשפיעים על הדירוג שלך ובאיזו רמה הם משפיעים. בנוסף, יחכו לך שם טיפים מהקפטן שיעזרו לך לשפר את הנקודות השליליות. שיפור הנקודות השליליות יעזור לשיפור הדירוג

מה האפליקציה נותנת לי?

האפליקציה נותנת לך כלי איכותי לניהול ושדרוג ההתנהלות הפיננסית שלך. היא תיתן לך ידע חשוב בנושא הדירוג ודוח האשראי שלך (כלל ההתחייבות כמו משכנתא הלוואות וכרטיסי אשראי כולל ריביות וניצול מסגרות) ותעניק לך כלים לשדרוג כמו: המלצות פיננסיות מבוססות מודל ייחודי והצעות אשראי המותאמות בדיוק לדירוג שלך.

האם השירות באפליקציה יכול לשפר לי את הדירוג?

הקפטן מרכז עבורך את נקודות החולשה והחוזקה בדירוג שלך, נותן לך המלצות לשדרוג הדירוג ומציע לך הצעות פיננסיות למוצרי אשראי בתנאים טובים יותר ממה שיש ברשותך היום. כלים אלו יכולים לעזור לך לשפר את ההתנהלות הפיננסית שלך ובכך לשפר את דירוג האשראי שלך.

דילוג לתוכן