מאיפה מגיעות הצעות האשראי שמופיעות עבורי בקפטן?

אנחנו עושים את כל המאמצים כדי להציג לך הצעות המותאמות לדירוג האישי שלך ולכן אנחנו עובדים עם מגוון נותני אשראי מוסדרים ומפוקחים ומאפשרים לך לבחור מבניהם את ההצעה שהכי רלוונטית עבורך. במידה ובחרת לפנות לאחד מנותני האשראי על בסיס הצעה שקיבלת דרך האפליקציה נעביר את פרטיך ללווה להמשך התהליך, מכאן ההחלטה כיצד להמשיך בידיים שלך.

למה צריך להזין כרטיס אשראי אם השירות בחינם

על מנת להבטיח שאף אחד חוץ ממך לא נחשף למידע שלך ועפ"י דרישת אבטחת המידע של בנק ישראל אנחנו מבצעים "זיהוי מחמיר" בעת ההרשמה באמצעות אימות כרטיס האשראי או תעודת הזהות שלך . אנחנו לעולם לא נשתמש בפרטי הכרטיס שהכנסת בהרשמה לצורך חיוב . במידה ובעתיד תרצה לרכוש איזשהו שירות דרך הקפטן נבקש ממך לקבל

האם השירות באפליקציה יכול לשפר לי את הדירוג?

הקפטן מרכז עבורך את נקודות החולשה והחוזקה בדירוג שלך, נותן לך המלצות לשדרוג הדירוג ומציע לך הצעות פיננסיות למוצרי אשראי בתנאים טובים יותר ממה שיש ברשותך היום. כלים אלו יכולים לעזור לך לשפר את ההתנהלות הפיננסית שלך ובכך לשפר את דירוג האשראי שלך.

קיבלתי התראה באפליקציה על שינויים בנתוני האשראי, מה זה אומר?

בכל חודש עד ה15 לחודש מתקבלים העדכונים מבנק ישראל, בשאר החודש יתקבלו עדכונים לשינויים חריגים בלבד (לדוגמא: צ'קים חוזרים). במידה וקיבלנו עדכונים לגבייך נשלח לך עדכון. באפליקציה ניתן יהיה לראות את השינויים בנתוני האשראי שלך והדירוג העדכני במידה וחל שינוי.

מה האפליקציה נותנת לי?

האפליקציה נותנת לך כלי איכותי לניהול ושדרוג ההתנהלות הפיננסית שלך. היא תיתן לך ידע חשוב בנושא הדירוג ודוח האשראי שלך (כלל ההתחייבות כמו משכנתא הלוואות וכרטיסי אשראי כולל ריביות וניצול מסגרות) ותעניק לך כלים לשדרוג כמו: המלצות פיננסיות מבוססות מודל ייחודי והצעות אשראי המותאמות בדיוק לדירוג שלך.

כמה יעלה לי להזמין דוח נתונים מלא מהמאגר?

הקפטן מוריד עבורך בפעם הראשונה את דוח ריכוז הנתונים החינמי שלך, על מנת שיוכל להציג לך את הדירוג והנתונים הפיננסיים שלך. בהמשך, במידה ובוצעו שינויים מהותיים בדוח הנתונים שלך אשר משפיעים על הדירוג, הקפטן יעדכן עבורך את הדוח והדירוג ללא עלות כך שתמיד תישאר מעודכן. חשוב לדעת- במידה ולא בוצעו שינויים מהותיים בדוח שלך לא

כמה זה עולה לי?

אנחנו מאמינים שהמידע האשראי ודירוג האשראי שלך צריכים להיות זמינים ונגישים לך בכל רגע, ולכן ההצטרפות והשימוש בשירות של קפטן קרדיט היא חינם ללא עלות עבורך.

האם אפשר לסמוך על הקפטן?

הקפטן מקבל את הנתונים שלך ישירות מבנק ישראל, כך שכל המידע הוא אמין לחלוטין. הקפטן מתבסס על המידע האישי שלך ובונה לך המלצות אישיות בהתאם לצרכים שלך.

למה חשוב שהדירוג שלי יהיה גבוה?

לדירוג האשראי שלך יש חשיבות גדולה בקבלת תנאי אשראי. בפעולות מול גוף נותן אשראי כגון, משכנתא, הלוואה, מו"מ לתנאים מיטביים מול הבנק, מימון וכו'. ככל שהדירוג שלך יהיה גבוה, אתה תחשב כלווה בטוח עבור המלווה וכך תוכל לקבל תנאים טובים יותר, ובטח טובים מאלה המוצעים ללווה מסוכן. אדם בעל דירוג אשראי נמוך יסתמן כלווה מסוכן

דילוג לתוכן