הקפטן ימצא את ההלוואה שהכי מתאימה לדירוג שלך:

כדי להבטיח שההצעות שנציג לכם יהיו בעלות ערך ויחסכו לכם כסף, אנחנו עובדים עם מגוון רחב של גופים פיננסיים- שבאמצעות הפלטפורמה שלנו יכולים להציע לכם מוצרים המותאמים לדירוג האשראי שלכם.

הלוואה בהתאמה אישית

כולנו מוצפים בהצעות להלוואות מנותני אשראי שלא מכירים את הנתונים הפיננסים שלנו ולא תמיד נדע בוודאות מי עומד מאחוריהן והאם התנאים שמוצעים הם אלו שנקבל בפועל.

בקפטן קרדיט תוכלו לקבל הצעות להלוואות המותאמות מראש לדירוג האשראי שלכם, להשוות ולבחור בהצעה שהכי מתאימה לכם בקלות ובמהירות.

*החברה אינה מעמידה אשראי ואין באמור בגדר הצעה למתן אשראי. קבלת אשראי כפופה לתנאים של נותן האשראי איתו יתקשר הלקוח.

מסורבי אשראי או בעלי דירוג נמוך וזקוקים להלוואה? היועצים המנוסים של הקפטן כאן כדי לעזור לכם למצוא את פתרונות המימון שיעזרו לכם בטווח הקצר, ולהקנות לכם את הכלים הנכונים ובניית תוכנית כלכלית שתעזור לכם גם בטווח הארוך.

 

שאלות ותשובות

אנחנו עובדים עם מגוון רחב של נותני אשראי איכותיים ואמינים, חלקם בנקאיים וחלקם חוץ בנקאיים. במטרה להתאים לך את ההצעות הטובות ביותר, אנחנו מוסיפים נותני אשראי באופן תדיר

אנחנו מתוגמלים אך ורק על ידי נותני האשראי. מידע נוסף ופרטים על המודל העסקי שלנו ניתן לקרוא כאן

סכום ההלוואה מועבר לחשבונכם בהתאם לתנאים שהוגדרו על ידי נותן האשראי בהלוואה. לרוב מדובר בימים ספורים.

הצעות ההלוואה שמוצעות בקפטן מותנות באישור וחיתום סופי של נותן האשראי, ומימושן נתון לשיקול דעתו.

אנחנו מקבלים מנותני האשראי שאנחנו עובדים איתם הצעות מפולחות ומותאמות לדירוג. הצעות אלו מוצגות לכם ללא העברה של פרטים לנותן האשראי. כשלקוח מבקש להמשיך עם הצעה שהוצגה בקפטן, הוא מועבר לפלטפורמה של נותן האשראי להשלמת התהליך ועובר חיתום מלא אצל נותן האשראי.

כיום אין אף גורם שמציע לך הצעות אשראי המותאמות לדירוג שלך. אנחנו מראש מציגים רק הלוואות שתואמות לדירוג שלך, חוסכים לך פנייה לנותני אשראי רבים ומאפשרים לך להשוות בין ההצעות בממשק קל, פשוט ונוח. כמו כן במידה ונדרש מענה מיוחד או התאמת הלוואה לצרכים ספציפיים וקונקרטיים שלך, ניתן לפנות לליווי מקצועי של היועצים שלנו.